o nas


Firma Agromilk jest autoryzowanym dilerem marki Delaval. Prowadzimy sprzedaż produktów inwestycyjnych, części zamiennych, oraz produktów do bieżącej obsługi gospodarstwa mlecznego.
Poprzez wykwalifikowanych handlowców, doradzamy w zakresie projektowania obór, hal udojowych, robotów, systemów usuwania obornika oraz schładzaniu i przechowywaniu mleka.

Nasz mobilny sprzedawca dociera do każdego gospodarstwa z produktami marki Delaval służącymi do zaspokojenia bieżących potrzeb gospodarstwa mlecznego.

Zapewniamy szybki i fachowy serwis, którego głównym zadaniem jest spełniać wszystkie wymagania klientów w zakresie bezpieczeństwa oraz niezawodności w działaniu urządzeń marki Delaval. Główna siedziba firmy mieści się w Kietrzu przy ulicy Raciborskiej 109, posiadamy także punkt sprzedażowy oraz serwisowy w Sierakowie Śląskim (k. Olesna) przy ul. Lublinieckiej 1b.

Jesteśmy zgranym, przyjaznym, wyrozumiałym i otwartym na rozwiązywanie wszelkich problemów zespołem Profesjonalistów. Dokładamy starań by kontakty z Naszą Firmą kończyły się uśmiechem i zadowoleniem. . .